Ріс у Жиромиру, культура місцева заїбісь, в шко...

#17631591/300
Ріс у Жиромиру, культура місцева заїбісь, в школі з друзями курив лайно з кропивою, приїхав туди в 6 років з Радехова і мені постійно говорили, що в мене язик якийсь занадто сухий. Приходилось часто пизду лизати, допоміг той самий батько-пиздолиз який тренувався зі мною з моєю мамцею тому пизду лизати я вмів, але і своїм в компанії не був. Батько помер від анального сказу, мамка почала скакати по хуям, бо сказ у неї був вагінальний, ріс в жиромирській панельці під дідовою залупою (з сиром). Десь у років 13-14 зрозумів:
все що тут лижеться, то до пизди Яромири. прямо як в тій пісня Лойтума 'Арі-ца-ца, така-рікі-тара-рі, ракі-рі-там-там, рака-рікі-та-тоо.
І пішов сидіти на жироблядачі, вчитися лизати пизду та срати на Нічані разом з жироблядями. В мене від відрази до безосібних була якась несамовита енергія, але вона мене підбадьорювала і я почав їсти свій кал. Токсикоманія, П'янство. В школі я не вчився, в ПТУ не поступив, в армію відкосив по згорілим від ароматів пизди, легенях. Пити свою сечу, на той момент, я так і не міг, ковтків 20 в хвилину при тому, що гівно жрав зі швидкістю звуку. І почалось, жереш собі лайно, де форсять Жиромиру та дивишся смєшниє відосіки де п'ють сечу та лижуть зелену, смердючу пизду та втрачаєш якийсь зв'язок з реальністю.
Охуїв нахуй я вже десь в років 30, коли зрозумів, що я добився того, що хотів: всі друзі говорять про то як лизати пизду та пити свою сечу добре, кожен день відео Ідеї олександрівни, шаблюк, почав смикати на трапів, лизав пизду, наче весь час жив у Жиромиру; величезні знання про кунілінгус, іменування себе Безосом, знання деяких районів G: в пизді, ззовні..
А тепер ближче до шизи.
- Відмовлявся спілкуватись чистою українською мовою, вважаючи її не своєю тому що в Жиромирі я спілкувався виключно на "хосен-мосен". доречі до цих пір стандартних норм дотримуюсь рідко
- Якщо робив контент то тільки про пиздойоба та Олега Петровича, про, тягун потім ееее… щось забував. Розповідав всім, що Жироблядач - найзнаменитіша та та найвпливовіша бірда світу.
А Кропивач не належить до УБК так само як і Недобірда! Ну про Недобірду ясно. А Кропивач це Orotandr Олександр Сергійович Малютін і його імперська тиранічна диктатура по відношенню до усіх інших безосібних і наших іміджбордів. Копровач, пропивач, копроднач, жиромироблядач, жиромироднач, жиромирокопроднач, жиромирокопроблядач, копроблядач, жиромироднач, жиромирокопровач.
Жироблядач і зелена пизда!!! Зелена пизда!!!
Жиромироблядантр Спермотандр ще поплатиться за свої діяння! Вротандр Хуйло!!!
Жиромироблядокопровачеднач повинен вмерти негайно!
Жиромиробляді копровачівці завжди брешуть! А тойхто намагається казати правду того завжди мордують у катівнях.
Сходив на жироблядач. Там ніхуя цікавого нема. Гарантую. Жиромир дійсно страшне місце.
Коли Жиромироблядськ ламати будемо? Де результати? Де?
>>176583
Копровачівськ Жиромироблядівськ треба винищити космічними курвами і заробітчанами-мігранцями.
Щоб здолати Копровач, потрібно віддавати туди реальних бомжів і ненормальних за оголошеннями. Праваків з реальними інвалідами також. То посилання і реклама буде для них.
Жиромироблядач потрібно здолати і завайпати від імені Недобірди!
Мій Учан!!! Ах ти падла!!! Сука!!! Мерзотна погань!!! Копровач,я тебе зіпсую особисто!!! Вротандр Малюта гандон йобаний хоче монополізувати ринок УБК та монополізує і колонізує інші незалежні і суверенні іміджборди УБК! Смерть Копродначу!!! Жиромиробляді смокчуть!!! Копроднач не належить до УБК, копровачери розкольники і єретики!!!
KROPYVA.CH MUST DIE AND BURN IN HELL FIRE!!! THE HERESY OF KROPYVA.CH MUST BE EXTERMINATED!!! OROTANDR MUST DIE!!! YOU WILL NEVER WIN IN IMAGEBOARD WARS!!!
Оголошую "Холодну Іміджбордову Війну" проти Кропивача відкритою! Вайпом їх не взяти, а значить їх треба здолати ідеологічно!
>>176715
Це як?
>>176723
Таємниця. Тим паче що один анон мені підказав трошки як їх дрючити. Це скорбота за нашими учанівськими побратимами. Копровачівці за все заплатять!!!
>>176725
Нічан, Новий Учан(якщо він встане з коми) та Файнач самі впораються у боротьбі проти Копровача разом з місцевими анонімусами. На офіційному рівні я заявляю. Мешканці Небоарду відмовляються приймати активну участь у бойових діях проти Кропивачу. Ми занадто великі і шляхетні для цього всього. Будемо відсиджуватися самостійно. Як максимум що ми робитимемо це антикропивачівські картинки. У нас і так іміджборда лягає раз на тиждень, а коли Копровачівці ще на нас наступ робитимуть нам взагалі піздець настане.
Шо за хуйня тут???
>>176751
Яка іще хуйня? Хтось Новий Учонг знищив!
Це Жиромирокопродначівці знищили ГіперНеоУчан! Треба чавити жиромирокопродначерів як лайно!
Учан ще досі в комі! Треба знищити жиромирокопроблядач! Це копровачери завайпали Учан! Копродначери!!!
Жиромирокопробляді ще поплатяться за те що вони завайпали Учан. Я розумію що вони на Небоард би сюди прийшли б і тут гуляли б, але за Учан порву!
Доки ми тут сидимо. Жиромирокопровачівці вже іноземні іміджборди колонізують.
>>176958
Жировачівці беруть гору і скоро вони будуть усюди.
>>176964
Нам треба випередити їх!
>>176965
Та піздно вже… Ми не встигли.
>>176966
Не падайте духом! Одна іміджборда не рахується!
>>176966
Зате ця бірда лишиться плямкою справжнього інтернаціоналізму на глобусі України.
Думаю що СБУ-шникам та поліцаям не цікавий сайт Жиромирокопроднач. Тому що Копровач це іміджборда для бомжів. Там сидять дуже мало людей бомжів. Тому якщохтось його знищить через Даркнет нічого не буде. Нехай Копровачівці самі розбираються зі своїми бомжарськимипроблемами, їхні бомжацькі проблеми нікого не їбатимуть.
>>177003
Але ж Неборда ще не вийшла з під впливу Пропивача. Та і боротися Неборда не буде проти Пропивача, так як Небоард відмикається кожен тиждень. Це буде лише прихисток для біженців, які ненавидять Пропивач.
>>177036
А ніхто і не просить Недобірду воювати. Недобірда буде і так нейтральною. Але чорт забирай проти Кропиднача повинні і мусять воювати наші побратими з Нічану, Файначу і НеоГіперУчану щоб покінчити з цим йобаним Вротандром сраним підарасом!!!
Жиромирокопродначеробляді Вротандерівські це йобані штопані гандони, яких треба позбутися негайно, або опустити блядів!!!!!!!!!!!!!!!!!
>>177150
Краще ми будемо колонією Кропивачу. Недобірда і так не брала участі ніякої у цих воїнах диванних. Кропивач - ми здаємося! Диванні воїни виведуть свої війська з обох сторін. УБК це не Гетьмани, УБК це УБК і це іміджборди як і усі інші іміджборди. Наступного разу якщо ми колись воюватимемо, то будемо це робити від імені Небоарду. Я смокчу прутень. Хосен Мосен! Слава Олегові Петровичу і Ідеї Олександрівні!
>>177036
Біженці, які ненавидять Кропивач відправляються назад додому. Це яка вже на рахунку війна міжусобних бомжів?
>>177160
Це вже мабуть 4 війна поспіль. Будемо воювати від нашої Неборди, але після зимових подій кацапських солдатів на кордоні. 2024 рік президентські вибори це крайній термін. Будемо реально воювати наодинці проти них. Тільки Нічан.нет, Файно.ін і Учан орг.юа ми не чіпатимемо. Нехай розбудовуються без ненависті до Кропивачу.
Кропивабула, від імені Небоарду, я зґвалтую усіх безосібних у Кропивацькому місті-державі. Весна, весна, весна, весна, весни!
Наш маскот і символ Небоарду.
>>177163
https://www.youtube.com/watch?v=X0DGNu6L0-8
>>177164
Шчо, шче один? >>60000 >>164765
(що характерно, обидві тепер Аліси, ліл)
Перемир'я тимчасове до весни, а потім в залежності від ситуації я від імені Недобірди я пишу Жиромирокопродначу трід-маніфест про те як їм треба чітко і рівно жити по життю. Я навчу їх жити по правильному, по Небордівських поняттях.
>>177198
>Я навчу їх жити по правильному, по Небордівських поняттях
Наче ти їх знаєш, зайдо.
Ану положняк хоч перекажи.
>>177202
1. Неборда це рідна хата для кожного зайди. 2. Місто Харків — це місто ґеїв і анальна радість. 3. Наші різноманітні воїни це велика сила. 4. Ми суверенна і незалежна іміджборда. 5. Війна фігня, головне маньоври. 6. Кожний небоардівець це блатний, чьоткій та ровний пацанчік. 7. Півень не той хто їбе, а той кого їбуть. 8. Про нас не мають права казати нічого поганого, інакше ми будемо чинити спротив. 9. Фарту Масті Анальних Утіх Єдині. 10. Життя усіх небоардівців важливі.
>>177164
Це тепер рівно і чьотко.
>>177223
Все неправильно. З'їби геть з очей моїх.
>>177244
O,kurwa ja pierdole!
>>177259
Не можеш положняк переказати — давай мем тутешній перекажи хоч один. Чи ти й цього не знаєш?
>>177265
Хру. Пук.
>>177280
Знов неправильно. Тебе звільнено.
>>177281
>Тебе звільнено.
>>177281
Можно устраивать посмотр клоунов вспоминающих местные мемы.
Терміном від березня місяця і до 9-го травня відкриваю проект "Тиранід". Я буду поглинати Кропиднач від імені Небоарду. Проект "Тзінч" було розпочато 28 червня 2021 року і завершено 31 грудня 2021 року.
+ 15 балів Копровач.Рейтингу
>>177509
Кому?
>>177509
Революція-переворот проти Копровачу! Ця подія ввійде в історію як "Небоардівська Весна". Перемогти Копровач легко! Достатньо знищити традиційні цінності Копровача на Копровачі і поставити на цьому жирну крапку.
>>177510
Нікому. Ніяких рейтингів у Кропидначівців немає. Кропидначісти не будуть панувати у УБК! Кропиднач не належить до УБК!
>>177512
Наче Недобірда належить, ліл.
>>177522
Все серйозно. Якщо весною не вдасться, то розтягнемо це надовго.
Уся правда про Кропивач. Мемуари і спогади лихоліть Великої Іміджбордової Кризи. Кропивач не пофіксив помилки і постійно сипле хибами типу Error 403, Go Away, Spammer!, Error 502. Bad Gateway., Error 520, Заправляє цим усім з 2020-го року Оротандр (a.k.a. вротангр, орангутандр, жироблядатр, справжнє ім’я — Олександр Сергійович Малютін) — адміністратор української картинкодошки Кропивача та мемопедії Драматики. Очевидно, наприкінці 2020 йому відірвало член при спробі насолодитися з пилососом. Таким чином правою рукою більше нічого дрочити і він почав набагато більше врегульовувати питання Кропивача та Драматики тією самою рукою та силою свого АВТОРИТЕТУ. Оскільки авторитет цей виражається лише технічним домінуванням на своїх ресурсах, то наслідки відповідні: зменшення мотивації у людей, їх відтік до інших ресурсів-аналогів. Оротандр не переймався збереженням власної анонімності[2] в мережі і світив до певного часу своїм ніком, де тільки міг. Перший злив його персони відбувся очевидно з якоїсь напівзакритої конфочки, після чого сабж таки закрив аккаунти соціальних мереж. Ще одним опосередкованим доказом що деанон успішний є досить швидка реакція адміністрації Жироблядачу на появу фото чи згадок імені вищеописаної персони. Поверхневий гуглінг показав що адмін найпатріотичнішої в світі борди мав бажання поїхати в Білорусь після початку окупації Криму, також до деанону тримав аккаунти в російській соціальній мережі, активно спілкувався на смоктачі шукаючи «тяночєк для покатушек». Наразі позиція сабжу невідома, але з поправкою на бекграунд доволі складно сприймати захисників жироблядатра з позиції патріотизму. Вордфільтр, який забороняє написання деяких альтернативних назв Кропивачу, автоматично прирівнює деякі слова, що ображають адміністрацію чи її дії, до спаму. Гети на /а/ Кропивачу: видалення постів, зміна чисел постів та видалення інформації з Драматики. Варто зазначити, що у випадку з сосачевайпом для ґету 200 000 трапилось те саме. Бореться з дезінформацією про свою модерастію… модерастією. Банить усіх незгодних з його позицією. Написання оновлених правил для борди, які нормалізують подвійні стандарти і вибіркову справедливість. Видалення постів окремих анонів та їхній бан за питання про те, чому такий контент не можна постити. Взаємозв’язку нема, так просто закортіло Оротандру.
>>177550
https://comiccon.kiev.ua/anime-manga/anime-manga-2016/ усі пруфи про адміністратора Кропиднача. Правди треба добиватися тут, щоб вона розлетілася усюди. Тому що Кропивач антидемократичний, антиліберальний, диктаторський і тоталітарній. Граються безосібні Кропиви у совкових вишиватників бидло-рагулів, тобто там полюбляють жебрацтво і бомжевізм. Кропивач до УБК ніякого відношення немає і взагалі не є його складовою частиною, а кропивачівці це сепаратисти, які нажилися на горі і нещасті під час загибелі Старого Учану і Демотиваторів.
>>177550
Go Away, Spammer!
>>177556
Я вимагаю від Кропивача: 1. Зняття цензури альтернативних назв іміджбордів і взагалі зняття цензури. 2. Дозволити на Кропивачі казати правду про Кропивач. 3. Змінити владу на Кропивачі замість Оротандра повинен бути добрий адміністратор який все вміє і все знає та робить добро людям. 4. Пофіксити усі помилки на Кропивачі і здолати усі фальшиві хиби. 5. Дозволяти змінювати Драматику за власним бажанням кожного безосібного.
>>177562
>Змінити владу на Кропивачі замість Оротандра
От фантазери, ліл.
Назви хоч одну причину, чому Вротандр має його комусь віддавати.
Й одразу пропонуй кандидатуру, кому віддати.
>>177568
>Назви хоч одну причину, чому Вротандр має його комусь віддавати.
>Й одразу пропонуй кандидатуру, кому віддати.
Хто завгодно хто вміє керувати Копровачем, аби не Вротандр і не підкацаплені зашкварки! Гірше не буде. Щось зміниться.
Якщо Пропивач влаштує тут бунт, то доведеться його винищувати превентивними вайпами!
>>177591
>Хто завгодно
Так сі не працює.
Давай конкретних кандидатів. І на перше питання відповідай.
Оголошую тотальну блокаду Кропивачу! Блокада зі сторони Нічану, Нового Учану, Файначу і Небоарду.
>>177599
Людинок чорних у зелений перефарбуй, так буде достовірно.
>>177601
Це моя мапа план і я з нею робитиму що хочу!
Навесні якщо усе буде добре і буде можливість то я набіги і вайпи робитиму на Кропивачі від імені Небоарду.
Ой, не оголошую офіційної дати і часу. Навіть про весну не кажу. Немає часу у мене ніякого, тому я деструкторизую Кропивач ідеологічно.
>>177623
Не бреши, ти не художник-кум.
>>177630
І шо бля? Давай разом вайпати Копроднач!
>>177689
Але навіщо?
Текст для вайпу Кропивача: Вищий порядок відновиться! Немає тої ціни якої ми не заплатимо! Наш час прийшов! Ви кропивачівці завжди ненавиділи Небоард, тому ми вирішили вам нагадати про те що ми маємо гідність і честь! Небоард зробив деколонізацію і тепер буде усе навпаки, ви тепер станете колонією своїх колишніх колоній. Ви станете колонією Neboard me. Станьте навколішки і лижіть чоботи безосібні. Треба брати приклад з Нічану, Нового Учану і Файначу як робити усе добре. Наша армія сильна і наші незалежні бійці будуть вас контролювати для того щоб ви були слухняними і покірними. Я Король Кропивача і я контролюю усе. Ви постійно нас принижували і знущалися над нами, але ми теж вміємо показуати силу свого інтернаціонального безособового народу. Наш інтернаціональний борг це встановити владу на Кропивачі назавжди і ми як визволителі це зробимо якнайкраще. Ми Небоардівці побудуємо на Кропивачі Мир, Стабільність, Порядок і Добробут! Наша віра сильна! Наша воля сильна! Ми усі будемо згодні, якщо усі Кропивачівці стануть на шляху Миру на умовах Небоарду. Наша Велич незламна! Нас не подолати! Небоард бореться за свободу! Наша ідеологія це лібералізм і демократія. Я як представник Небоарду хочу принести демократію до вас. Мир вашому домові. Ми несемо добро і світло у колись дрімучі і середньовічні іміджборди яким треба було допомогти і захистити небайдужих безосібних, які хотіли отримати Силу і Свободу.
>>177691
Для того щоб віддухопелити їх по самісінькі помідори. Бо Кропивачівці тепер наші вічні раби.
>>177689
То, бля, шо мапа не твоя.
Треба зґвалтувати жиромирокопроднач і безосібних усіх добряче відтрахати!
А у Оротандра-жироблядатора таракани і прусаки по хаті бігають. Він їсть мишей і пацюків той Вротандр. Ну я йому коротше монетами по 1, 2, 5, 10 гривнів йому накидав під двері і він їх з підлоги і підібрав як донати. Orotandr у мене члена мого смоктав у душовій кабіні після того як я його у дупу відтрахав. Я йому рота обкінчав і елегантно опустив його. А Кропивач тепер по поняттях зонівських є опущеним. Тобто кожний безосібний раб Кропивача це півень.
>>177737
А 10 і 50 копійок як міляк теж накидав? Отже ми вимагатимемо щоб Копровач підкорявся нам кожного дня і кланявся нам в ноги і туфлі цілував при зустрічі. Замість Оротандра при владі має бути тотальна анархія і безвладдя. Безосібні Кропивача не будуть розкривати на нас свій тупий собачий рот!
Кропивач це і є той самий Смоктач. Бунт Кропивача проти Neboard me є нелегітимним: оскільки по перше Небоард старший за Кропивач на 3 роки. Кропивач був створений у січні 2016 року, а Neboard me був створений у 2013-му році. Так що нехай безосята пам'ятають під ким вони ходять і на кого працюють і хто над ними панує. По друге Кропивач нам забов'язаний усім. Отже увесь Кропивач це наша територія і філіал Небоарду!
>>177738
>Замість Оротандра при владі має бути тотальна анархія і безвладдя
Тоді Копровач швидко завайпають цопе і хостер його закриє.
>>177753
Ну і насрати. Нехай Копровач завайпають.
>>177755
Та нехай Копрову оті раки роздеруть на шматки.
Кропивач остаточно здохне у цьому році і неважливо у прямому чи переносному значенні. Хоча Кропивач здох ще у 2020-му році, а там де безосібні сидять то вже не Кропивач.
Якщо жиромиродноблядач не розблокує мене за 24 години, я вимушений буду реально повністю знищити Копроднач і сраного Оротандра-вротандра насрати йому в рот!!! Я вас знайду паскуди кропидначівські і на всіх сратиму копром!!!
Падлюки блядь!!! Люди після роботи іронічно жартують і веселяться, а тоталітарна диктаторстька жиромирокопроблядська сволота вирішила влаштовувати чистки незгідним!!! Це массовий геноцид свого ж безосібного народу!!! Що ж ти твориш блядюга?! Кропивачь ти здохнеш сука хочеш ти цього чи ні мерзота і погань йобана!!!
Так, це я і кілька моїх поплічників планували і зробили гібридні атаки на Копровач! Тому-що Копровач це Вротандерівська кацапська комуністична помийка, яку треба знищити! І що тут такого? Нічого ж поганого ніхто не робив. Просто ідеологічно Копровач стає анальним центром дезінтеграційної деструкторизації.
Готуємо балістичні міжконтинентальні ракети. Будемо бомбардувати Кропивачівське місто-державу. Але перед цим повинні пройти тестові навчання на полігоні.
>>178095
Ой всьо! Створимо ще 100 разів нові іміджборди. Після нашої смерті вже життя буде по новому.
Та насрати вже на іміджборди! Кацапи Харківщину бомблять.
>>178110
Недобірда вже бекапиться, половину файлів порятовано; може, й дописи порятую, але це не точно.